WORKSHOP

– VÝROBA OPASKU –  

 

Voní Vám práce s kůží? Přijďte si ji vyzkoušet a vyrobte si vlastnoručně svůj opasek dle vlastního výběru. K dispozici budete mít veškeré potřebné vybavení spojené s praktickou ukázkou pracovních postupů. Workshop je vhodný pro jednotlivce i skupiny. Může být zároveň vhodným dárkem pro partnera nebo rodinné příslušníky se zájmem o práci s kůží.

Vyberte si jeden z níže uvedených produktů a navolte si jednotlivé atributy jako je barva kůže, případně obšití opasku. Cena workshopu odpovídá hodnotě nakonfigurovaného produktu +750 Kč na jednotlivce do celkového počtu 3 osob (u atributu Workshop vyberte položku "workshop – jednotlivec). Od 4 účastníků není účtován příplatek 500 Kč na daný produkt (u atributu Workshop vyberte položku "workshop – 4 osoby a více).

Na pokladně vyberte volbu poštovného "Osobní vyzvednutí / Workshop".

 

Workshop zahrnuje veškeré materiály potřebné k výrobě zvoleného produktu, seznámení s jejich vlastnostmi (kůže, přezka, ostatní hardware, nitě atd.) a odborný dohled s ukázkou jednotlivých pracovních úkonů.

Pokud si nejste jisti volbou barvy kůže nebo stylem přezky opasku, můžete veškeré parametry změnit na samotném workshopu (s případným doplatkem v závislostí na typu přezky). Nabídka přezek je na místě mnohem širší a koresponduje s kompletní nabídkou našich opasků. Pokud chcete parametry opasku navolit na workshopu,  vyberte nejlevnější níže zobrazený opasek.

Mimo svůj vlastní výrobek si odnesete mnoho užitečných informaci a odkazů pro práci s kůží. 

Těšit se můžete i na domácí koláč, čaj a kávu Nespresso.


Min. počet účastníků: 2 osoby

Max.počet účastníků: dle dohody

Délka trvání: dle počtu účastníků (9–14/16 h)

Termín workshopu: pouze víkendové termíny nebo dle dohody, preferovaný termín prosím uveďte do poznámky při dokončení objednávky

Místo konání workshopu: Mníšek pod Brdy

(adresa bude upřesněna po objednávce)

Pro firemní/skupinové akce a další informace nás prosím kontaktujte zde.

/