REFERENCE

Nadchnul Vás náš městský batoh, kožený opasek, zápisník a diář nebo jiné kožené doplňky a radost je tak velká, že byste se o tuto zkušenost rádi podělili?

 

Zde je prostor pro Váš názor, děkujeme.

January 02, 2019

Batoh jsem našla pod vánočním stromečkem a nadšení jsem rozhodně předstírat nemusela. Hodí se do města i na lehčí túry a hned při prvním nošení jsem vyzkoušela, že vydrží i sněhovou vánici :-) Těším se na spoustu dalšího nošení a děkuji!

Fabian salt & pepper

Míša V.

Czech Republic

December 19, 2018

Stylový, praktický, nadčasový, kvalitně provedený... šestnáctého prosince (na LEMARKETU) vybrán, sedmnáctého objednán, osmnáctého prosince dodán. Profesionální pro zákaznický přístup, po všech stránkách, tak to mám rád.... není jediný důvod, neobjednat si i stylový kožený opasek na míru... jdu na to!

Fabian waxed canvas

Milan S.

Czech Republic

September 03, 2018

Skvělý batoh, který se hodí na cestování životem :-) Děkuji, rozhodně stálo za to si na něj počkat!

Thelma pistachio

Martina S.

Czech Republic

August 19, 2018

Stylový, pohodlný, praktický, neobyčejný, zkrátka dokonalý! Přesně takový je batoh Clasp'pin Bandit. Precizní provedení a vynikající kvalita materiálu. Bandita na záda a hurá do světa!

Bandit black

Markéta K.

Czech Republic

August 15, 2018

Děkuji za krásný výrobek, dnes bude darován. Rád Vás doporučím dál.

Kujmepikle Navy Blue

Jan L.

Czech Republic

May 27, 2018

Vaše dílo a setkání s Vámi na Prague Design Weeku bylo pro mě zážitkem, který bude trvat i nadále. V dnešní době je všechno tak rychlé a pomíjivé, že krásná řemeslná práce z tradičních a trvanlivých materiálů je věc, kterou dokážu ocenit.

Kujmepikle red

Kateřina Z.

Czech Republic

January 01, 2018

Nejkvalitnější batoh, který jsem kdy viděl. Mám radost, že tento kousek mám a můžu všem doporučit. Jiný baťoh už nehledejte. Byl to zážitek si ho vyzvednout přímo u pana výrobce doma.

Bandit black/black

Jiří J.

Praha, Czech Republic

1 / 1

Please reload